Aktualności

ZIMOWE WARSZTATY TANECZNE W BRZESKIM CENTRUM KULTURY!

19-20.02.2017 – TRWAJĄ ZAPISY!

To kolejna edycja wyjątkowych warsztatów tanecznych w Brzeskim Centrum Kultury.

Przed nami 2 dni wyjątkowych zajęć tanecznych!

NIEDZIELA-PONIEDZIAŁEK 19-20.01.2017

Tym razem przygotowaliśmy dla Was 2 style – JAZZ i HIP-HOP, które poprowadzą najlepsi instruktorzy w Polsce:

Małgorzata Ziółkowska

i

Bartosz Wójcik!

Więcej informacji znajdziecie w zakładkach poniżej!
Zapisy trwają – liczba miejsc ograniczona.

MAŁGORZATA ZIÓŁKOWSKA

Kierownik baletu w Kieleckim Teatrze Tańca ,tancerka-solistka, pedagog tańca, choreograf. Od 1999r. adeptka, a od 2001 r. tancerka Kieleckiego Teatru Tańca. Absolwentka IV L.O. im. Hanki Sawickiej w Kielcach a następnie wydziału Bibliotekoznawstwa i Dziennikarstwa o specjalności prasoznawstwo z elementami dziennikarstwa Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. W 2004 r. uzyskała tytuł zawodowego tancerza w Związku Artystów Scen Polskich.

W 2005 ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego. Jako solistka Kieleckiego Teatru Tańca występowała na wielu scenach polskich i zagranicznych m.in. w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie, Teatrze Wielkim w Łodzi, Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, na scenach w Czechach. Niemczech, Ukrainie i innych. Kreacje artystyczne: Tańczyła w spektaklach realizowanych przez Elżbietę Szlufik-Pańtak, Grzegorza Pańtaka, Thierrego Vergera, Andrzeja Morawca, Irę Nadię Kodiche, Zofię Rudnicką, Alaina Bernarda, Jacka Tyskiego, Billego Goodsona, Beate Volack, Rickiego Palomino i Stacy Boeddeker oraz innych. Występowała w takich spektaklach jak: „Dla Ciebie Panie” chor.(wznowienie 2003 r.) – tancerka zespołowa, „Kalijuga-technobalet”(2001r.) – tancerka zespołowa, „Przemijanie”(2003r.) – tancerka solistka, „Prophetie”(2005r.) – tancerka koryfejka, „Pasja”(2006r.) – tancerka koryfejka, „Bolero” (2006 r.) – tancerka zespołowa, „Sny” (2009 r.) – tancerka solistka, „Jazz Dance Back and Forth” (2009r. ) – tancerka solistka i inne.

W ramach Zimowych Warsztatów Tanecznych Małgorzata Ziółkowska poprowadzi zajęcia z JAZZU: technikę i choreografię dla dwóch grup wiekowych.

BARTOSZ WÓJCIK

Finalista 9 edycji You Can Dance – po prostu tańcz! Tańczy od dziecka. Doświadczenie zdobywał na scenach tanecznych i teatralnych w całej Polsce i za granicą. Tańczył w wielu zespołach, a ostatnio w Kieleckim Teatrze Tańca, współpracując ze światowej sławy choreografami.

Brał udział w wielu produkcjach telewizyjnych i operach. Jako nastolatek był dwukrotnym Mistrzem Polski w tańcach polskich. W swoim dorobku artystycznym ma wiele spektakli tanecznych do których choreografie tworzył zarówno w zespołach amatorskich jak i profesjonalnych. Obecnie rozwija się w różnych stylach tanecznych, ale jego serce skradł jazz. Taniec jest jego olbrzymią pasja i miłością.

Choreografie są pełne energii, zwracając dużą uwagę na lirykę i rytm. Bartosz jest instruktorem tańca, ma również wykształcenie pedagogiczno –muzyczne.

Zajęcia z nim dostarczają niezapomnianych wrażeń, podnoszą technikę tańca, samoocenę i poprawiają humor. Spontaniczny i profesjonalny z wyczuciem indywidualnych potrzeb, bawiący się ruchem i mimiką, dający ogromną motywację.

W ramach Zimowych Warsztatów Tanecznych Bartosz Wójcik poprowadzi zajęcia z HIP HOPU: technikę i choreografię dla dwóch grup wiekowych.

PLAN ZAJĘĆ ZIMOWYCH WARSZTATÓW TANECZNYCH 2017
Zajęcia podzielono na dwa moduły, tj. dwie grupy warsztatowe – Moduł A (grupę A) przeznaczoną dla osób w wieku 8-11 lat oraz Moduł B (grupę B) przeznaczoną dla osób w wieku od 12 roku życia. Zapisując się na warsztaty wybieramy Moduł (grupę) lub pojedyncze zajęcia – szczegóły w zakładce „koszt warsztatów – zapisy”.

ZAJĘCIA REALIZOWANE W RAMACH ZIMOWYCH WARSZTATÓW TANECZNYCH SĄ PŁATNE.
Koszt zajęć:
1.) Koszt pojedynczych zajęć, tj. jedne zajęcia z techniki u  jednego instruktora, jeden dzień – 12,50zł / os.
2.) Koszt połowy modułu, tj. jedne zajęcia z techniki i jedne zajęcia z choreografii u jednego instruktora, jeden dzień – 25,00zł / os.
3.) Karnet – CENA PROMOCYJNA – karnet obejmuje wszystkie zajęcia jednego Modułu, tj. jednej grupy wiekowej, tj. Jazz: technika, Jazz: choreografia, Hip Hop technika, Hip hop choreografia, dwa dni warsztatowe, dwóch instruktorów – 40,00zł /os.

Podane ceny są cenami brutto. Płatność przelewem lub gotówką w BCK, po wcześniejszym zapisaniu się na warsztaty i otrzymaniu mailowego potwierdzenia z instrukcją płatności i potwierdzeniem zapisu na warsztaty. Zapisując się na warsztaty uczestnik wybiera cały moduł A lub B (karnet) lub zajęcia u jednego instruktora lub pojedyncze zajęcia z techniki. Nie ma możliwości zapisania się jedynie na zajęcia z choreografii, osoby chcące wziąć udział w zajęciach z choreografii muszą także wykupić zajęcia z techniki.

gr. A – grupa początkująca dla osób w wieku 9-11 lat.
gr. B – grupa średniozaawansowana dla oosób powyżej 12 roku życia.

ZAPISY NA WARSZTATY: 

Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy. Zapisać się można przez formularz dostępny na dole strony podając w treści wiadomości:
– imię i nazwisko,
– adres e-mail,
– nr telefonu,
– datę urodzenia oraz wybrane zajęcia i wybrany moduł/grupę –  A lub B.

Można także wysłać maila na adres: [email protected] podając powyższe dane. W odpowiedzi otrzymają Państwo informację jak dokonać płatności za warsztaty. Termin płatności – 3 dni od daty otrzymania mailowego potwierdzenia zapisu na warsztaty – zgodnie z instrukcją otrzymaną w wiadomości mailowej – prosimy, aby na bieżąco sprawdzać skrzynkę pocztową!!! W uzasadnionych przypadkach termin płatności może zostać wydłużony. W przypadku braku płatności, uczestnik automatycznie zostaje usunięty z listy. BCK poinformuje mailowo o fakcie skreślenia z listy uczestników.
Informacje na temat warsztatów udzielane są także pod nr telefonu 77 404 5775, osoba odpowiedzialna za organizację warsztatów: Łukasz Oskar Michalak. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

WAŻNE INFORMACJE: 
 1. Zajęcia odbywać się będą w sali baletowej Brzeskiego Centrum Kultury (II piętro).
 2. Uczestnicy zajęć powinni przybyć na salę baletową 15 minut przed zajęciami.
 3. Osoba, która spóźni się na zajęcia więcej niż 10 minut nie będzie mogła uczestniczyć w zajęciach. Spóźnienia nie będą tolerowane.
 4. Uczestnicy zobowiązani są do posiadania odpowiedniego stroju na zajęciach: spodnie/spodenki dresowe, luźna koszulka, t-shirt, itp., skarpetki/buty taneczne lub na boso. Na zajęcia Hip Hop obowiązkowo obuwie sportowe zmienne. Zalecamy także, by uczestnicy posiadali wodę do picia w trakcie zajęć.
 5. Uczestnicy powinni we własnym zakresie posiadać ubezpieczenie NNW.
 6. BCK nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatniach, poczekalniach i sali zajęciowej.
 7. BCK zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć – o czym uczestnicy zostaną odpowiednio wcześniej poinformowani – w przypadkach nagłych – spowodowanych działaniem tzw. „siły wyższej”.
 8. Instruktor i organizator może wykluczyć z zajęć osoby, których zachowanie zakłóca przebieg zajęć i uniemożliwia ich prowadzenie.
 9. W trakcie warsztatów wykonywana będzie dokumentacja fotograficzna – na potrzeby archiwalne i promocyjne. Wpłata należności za zajęcia jest jednoznaczna ze zgodą na publikację wizerunku w mediach w celach promocyjnych Warsztatów.
 10. Wszelkie regulacje dotyczące zajęć zawiera Regulamin Zajęć Artystycznych BCK, dostępny w siedzibie BCK.
 11. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które miały już styczność z tańcem – uczestniczyły w zajęciach, są członkami grup i zespołów tanecznych, brały udział w innych warsztatach.