Kino Centrum

REPERTUAR KINA CENTRUM BCK

Kino Centrum BCK zaprasza na seanse:

PONIEDZIAŁEK-WTOREK (18-19.09.2017) – GODZ. 18:30:
„POWIDOKI” 

PIĄTEK (06.10.2017) – GODZ. 16:00:
„GRU, DRU I MINIONKI”

PIĄTEK (06.10.2017) – GODZ. 18:00 i 20:30:
„BOTOKS” (premiera)

Seanse w dn. 18-19.09.17 realizowane są przez Kino Centrum BCK – bilety dostępne 30 minut przed seansem w kasie BCK.
Seanse w dn. 06.10.2017 realizowane są we współpracy z Opolskim Kinem Objazdowym. Bilety dostępne online (odnośniki obok) i w dniu seansów – w miarę dostępności – w kasie Opolskiego Kina Objazdowego w BCK.

Kliknij w zakładkę na dole, aby sprawdzić jaki film w danym dniu będzie wyświetlany i przeczytać jego opis.

PONIEDZIAŁEK – WTOREK 18-19.09.2017 

„POWIDOKI” 
godz. 18:30

Bohaterem filmu „Powidoki” jest Władysław Strzemiński, artysta, który nie poddał się socrealizmowi i doświadczył dramatycznych skutków swoich wyborów artystycznych. To film o tym jak socjalistyczna władza zniszczyła charyzmatycznego, niepokornego człowieka. „Powidoki” to intymny zapis ostatniego okresu życia pioniera awangardy w Polsce lat 20. i 30. XX w. Głównym bohaterem jest artysta, który nie poddał się obowiązującemu socrealizmowi i doświadczył dramatycznych skutków swoich wyborów. „Powidoki” to opowieść o tym, jak komunistyczna władza zniszczyła obdarzonego charyzmą, niepokornego człowieka. Wajda jak nikt, potrafi w uniwersalny, a jednocześnie subtelny sposób wydobyć z niemalarskiego świata niedostrzegalne obrazy i sycić nimi widza.

Reżyseria: Andrzej Wajda

Obsada: Bogusław Linda, Zofia Wichłacz, Bronisława Zamachowska, Andrzej Konopka, Krzysztof Pieczyński, Mariusz Bonaszewski, Szymon Bobrowski.

Biograficzny/Dramat. Prod. Polska.

Seans realizowany jest przez Kino Centrum BCK. Bilety: 11zł (U) i 13 zł (N), dostępne 30 minut przed seansem w kasie w BCK.

PIĄTEK 06.10.2017

„GRU, DRU I MINIONKI” 
godz. 16:00 

Seans realizowany jest przez Opolskie Kino Objazdowe. Bilety dostępne są na stronie www.film.opole.pl oraz w dniu seansów w kasie OKO w BCK.

tytuł oryginalny: Despicable Me 3
czas trwania: 1 godz. 36 min.

Balthazar Bratt, były dziecięcy gwiazdor, wymyśla plan zdominowania świata. Para agentów Ligi Antyzłoczyńców, Gru i Lucy, muszą mu w tym przeszkodzić. W międzyczasie główny bohater dowiaduje się, że ma bajecznie bogatego brata bliźniaka Dru, który chciałby pójść w jego ślady.

PIĄTEK 06.10.2017

„BOTOKS” – PREMIERA!!!
godz. 18:00 i 20:30

Seans realizowany jest przez Opolskie Kino Objazdowe. Bilety dostępne są na stronie www.film.opole.pl oraz w dniu seansów w kasie OKO w BCK.

Szpital ukazany w „Botoksie” to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesyprzedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy. Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski), który jest zaprzeczeniem mężczyzny. Beata (Agnieszka Dygant) to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka (Sebastian Fabijański), sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.

Reżyseria: Patryk Vega.
Thriller. Prod. Polska.

UWAGA! ZWIASTUN TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA OSÓB DOROSŁYCH.