KINO CENTRUM BCK - OFERTA DLA SZKÓŁ

KINO CENTRUM to jedyne kino cyfrowe w Brzegu. Działamy w Brzeskim Centrum Kultury (ul. Mleczna 5, 49-300 Brzeg). Jesteśmy otwarci na grupy przedszkolne i szkolne, które serdecznie zapraszamy do naszego kina! Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę – szczegóły poniżej.

 • TANI BILET SZKOLNY

  Grupy szkolne i przedszkolne objęte są wyjątkowym rabatem. Cena biletu dla grup powyżej 15. osób to TYLKO 14 ZŁOTYCH (od osoby). Opiekunowie i nauczyciele – bilet gratis (1 opiekun na 15 os.).

 • DOPASUJEMY REPERTUAR DO TWOICH POTRZEB

  Jeśli jesteś nauczycielem i chcesz zabrać swoją klasę do kina – możesz zasugerować konkretny tytuł, który my wyświetlimy dla Twojej grupy. Dla grup szkolnych i przedszkolnych dostępny jest także bieżący repertuar, który dostępny jest tutaj: REPERTUAR. Jeśli interesuje Cię konkretny tytuł, ale w dniu, w którym chciałbyś zabrać klasę, grupę do kina tytuł ten nie jest zaplanowany – napisz do nas – zorganizujemy seans dodatkowy – przy czym na dodatkowym seansie minimalna liczba widzów to 25 osób. W przypadku seansów repertuarowych limit ten nie obowiązuje. Podaj informację, w który dzień i o jakiej godzinie mamy wyświetlić film, a my postaramy się dopasować do Twoich potrzeb lub znaleźć dogodną propozycję.

 • PŁATNOŚĆ

  Honorujemy płatności gotówkowe, kartą i przelewem. Wystawiamy także faktury VAT.

 • OBOSTRZENIA PANDEMICZNE - BEZPIECZNE KINO

  Nasze kino jest sprzątane i dezynfekowane po każdym seansie. Sala jest na bieżąco wietrzona (po każdym seansie).
  Od 25.03.2022 nie obowiązują żadne obostrzenia  – zgodnie z wytycznymi rządu.
  Zalecamy jednak przestrzeganie podstawowych zasad, tj. zakrywania ust i nosa maseczką, zachowanie bezpiecznej odległości i dezynfekcję rąk.

 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

  Skontaktuj się z nami a pomożemy zorganizować seans dla Twojej grupy! Wymagamy rezerwacji/kontaktu mailowego pod adresem: imprezy@bck-brzeg.pl. Informacje udzielane są także pod nr telefonu: 77 416 99 86. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24 godzin (poza weekendami)!

ZAPRASZAMY DO KINA CENTRUM W BRZEGU!

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ KINA 

KINO CENTRUM BRZEG
BRRZESKIE CENTRUM KULTURY
ADRES: ul. Mleczna 5, 49-300 Brzeg
NIP: 7471048139
NR TELEFONU:
77 416 99 86 wew. 100 lub 107
E-MAIL: imprezy@bck-brzeg.pl

KASA KINA CZYNNA:
– kasa kina w biurze podawczym BCK: PON-PT w godz. 8:00-22:00, w weekendy 30 min. przed seansem.
– kasa w Punkcie Informacji Turystycznej – czynna WT-SOB w godz. 9:00-17:00.

BILETY PRZEZ CAŁĄ DOBĘ DOSTĘPNE SĄ ONLINE:

KLIKNIJ, ABY POWIĘKSZYĆ

Współpraca:

FAQ

Czy kino "Centrum" otwarte jest codziennie?

Kino funkcjonuje prawie codziennie – dokładne daty pokazów filmowych znaleźć można na górze głównej strony w sekcji „Najbliższe seanse”. Tam wymienione są dni, w których realizujemy seanse. 

Czy honorujecie Kartę Dużej Rodziny?

Tak – na seanse familijne. O szczegóły zapytaj w kasie kina. 

Czy mogę przyjść na seans z dzieckiem, które ma mniej lat niż określa ograniczenie wiekowe filmu?

Tak, ale bierzesz – jako opiekun lub rodzic – pełną odpowiedzialność za swoją decyzję. Obsługa kina może zażądać od Ciebie pisemnego oświadczenia. Ograniczenia wiekowe podane w opisie każdego filmu są po to, by chronić dzieci przed nieodpowiednimi dla nich treściami, przemocą, mocnym słownictwem i innymi scenami z filmów. 

Gdzie znajduje się kino?

Kino „Centrum” funkcjonuje w budynku Brzeskiego Centrum Kultury przy ul. Mlecznej 5 w Brzegu (49-300).

Czy gracie nowości?

Oczywiście! Premiery filmowe od najlepszych dystrybutorów to flagowce naszego repertuaru. Na życzenie – m.in. dla grup – ściągamy także filmy spoza repertuaru i w przypadku zgody dystrybutora, organizujemy pokazy specjalne.

Czy można wymienić lub zwrócić bilet zakupiony przez internet?

Tak, ale tylko do momentu godziny, o której rozpoczyna się dany film. Nie ma możliwości wymiany biletów na inny termin lub inne miejsce na widowni, ale można je zwrócić i zakupić nowe – na właściwe miejsca lub datę i godzinę.  Napisz do nas na imprezy@bck-brzeg.pl, a z pewnością pomożemy. 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do nas na imprezy@bck-brzeg.pl lub zadzwoń pod nr tel. 77 416 99 86 wew. 100 lub 107. Pomożemy!