KINO CENTRUM BCK - OFERTA DLA SZKÓŁ

KINO CENTRUM to jedyne kino cyfrowe w Brzegu. Działamy w Brzeskim Centrum Kultury (ul. Mleczna 5, 49-300 Brzeg). Jesteśmy otwarci na grupy przedszkolne i szkolne, które serdecznie zapraszamy do naszego kina! Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę – szczegóły poniżej.

 • TANI BILET SZKOLNY

  Grupy szkolne i przedszkolne objęte są wyjątkowym rabatem. Cena biletu dla grup powyżej 15. osób to TYLKO 13 ZŁOTYCH (od osoby). Opiekunowie i nauczyciele – bilet gratis (1 opiekun na 15 os.).

 • DOPASUJEMY REPERTUAR DO TWOICH POTRZEB

  Jeśli jesteś nauczycielem i chcesz zabrać swoją klasę do kina – możesz zasugerować konkretny tytuł, który my wyświetlimy dla Twojej grupy. Dla grup szkolnych i przedszkolnych dostępny jest także bieżący repertuar, który dostępny jest tutaj: REPERTUAR. Jeśli interesuje Cię konkretny tytuł, ale w dniu, w którym chciałbyś zabrać klasę, grupę do kina tytuł ten nie jest zaplanowany – napisz do nas – zorganizujemy seans dodatkowy – przy czym na dodatkowym seansie minimalna liczba widzów to 25 osób. W przypadku seansów repertuarowych limit ten nie obowiązuje. Podaj informację, w który dzień i o jakiej godzinie mamy wyświetlić film, a my postaramy się dopasować do Twoich potrzeb lub znaleźć dogodną propozycję.

 • PŁATNOŚĆ

  Honorujemy płatności gotówkowe, kartą i przelewem. Wystawiamy także faktury VAT.

 • OBOSTRZENIA PANDEMICZNE - BEZPIECZNE KINO

  Nasze kino jest sprzątane i dezynfekowane po każdym seansie. Sala jest na bieżąco wietrzona (po każdym seansie).
  Od 25.03.2022 nie obowiązują żadne obostrzenia  – zgodnie z wytycznymi rządu.
  Zalecamy jednak przestrzeganie podstawowych zasad, tj. zakrywania ust i nosa maseczką, zachowanie bezpiecznej odległości i dezynfekcję rąk.

 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

  Skontaktuj się z nami a pomożemy zorganizować seans dla Twojej grupy! Wymagamy rezerwacji/kontaktu mailowego pod adresem: imprezy@bck-brzeg.pl. Informacje udzielane są także pod nr telefonu: 77 416 99 86 wew. 107. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24 godzin (poza weekendami)!

ZAPRASZAMY DO KINA CENTRUM W BRZEGU!

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ KINA 

ADRES: ul. Mleczna 5, 49-300 Brzeg
NR TELEFONU:
77 416 99 86
E-MAIL: imprezy@bck-brzeg.pl

KASA KINA CZYNNA:
kasa kina w biurze podawczym BCK: PON-PT w godz. 8:00-22:00, w weekendy 30 min. przed seansem.
kasa w Punkcie Informacji Turystycznej – czynna WT-SOB w godz. 9:00-17:00.

BILETY PRZEZ CAŁĄ DOBĘ DOSTĘPNE SĄ ONLINE

CENNIK BILETÓW:

Czy dziecko może przyjść samo do kina?

BEZPIECZNE KINO!

PAMIĘTAJ O:
OBOWIĄZKU POSIADANIA MASECZKI (obowiązkowe jest używanie ich także w trakcie seansu. Widzowie bez własnej maseczki nie będą mogli wejść i uczestniczyć w seansie),
ZAJMOWANIU MIEJSC NA WIDOWNI WSKAZANYCH NA BILECIE LUB OBSŁUGĘ KINA.

ORGANIZATOR, PARTNERZY, WSPARCIE MEDIALNE: