Kino Centrum

REPERTUAR KINA CENTRUM BCK

Kino Centrum BCK zaprasza na seanse:

WTOREK (27.02.2018) – GODZ. 18:30:
„THE SQUARE”

ŚRODA (28.02.2018) – GODZ. 18:30:
„THE SQUARE”

NIEDZIELA (04.03.2018) – GODZ. 15:30 i 18:00:
„DWIE KORONY”

Seanse w dn. 27-28.02.2018 i 04.03.2018 realizowane są przez Kino Centrum BCK. Wstęp – bilety dostępne 30 minut przed seansem w kasie BCK w cenie 11 zł (U) i 13 zł (N).

Kliknij w zakładkę na dole, aby sprawdzić jaki film w danym dniu będzie wyświetlany i przeczytać jego opis.

WTOREK-ŚRODA 27-28.02.2018:

„THE SQUARE” 
godz. 18:30
Bilety: 11 zł (U) i 13 zł (N) dostępne 30 minut przed spektaklem w kasie Kina Centrum w BCK. 

Seans realizowany jest przez Brzeskie Centrum Kultury.

Christian (Claes Bang) ma wszystko pod kontrolą. Jest atrakcyjnym mężczyzną o wielkim uroku osobistym. Niedawno się rozwiódł i lubi wdawać się w niezobowiązujące romanse, a młoda amerykańska dziennikarka (Elisabeth Moss) może okazać się jego nowym trofeum. Na co dzień Christian jest dyrektorem prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej, co daje mu władzę i idealną pozycję społeczną. Do tego przykładnie opiekuje się córkami, jeździ kosztującą fortunę Teslą i wspomaga potrzebujących – zwłaszcza, jeśli nie wymaga to od niego zbyt dużego wysiłku. Jednak podczas przygotowań do premiery instalacji „The Square”, z którą wiąże ogromne nadzieje, utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunku okaże się być dla niego nie lada wyzwaniem. (źródło: filmweb.pl)

Reżyseria: Ruben Ostlund
Komedia. Prod. Dania, Francja, Niemcy, Szwecja, 2017.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć zwiastun.

 

 

NIEDZIELA 04.03.2018:

„DWIE KORONY” 
godz. 15:30 i 18:00
Bilety: 11 zł (U) i 13 zł (N) dostępne 30 minut przed spektaklem w kasie Kina Centrum w BCK. 

Seans realizowany jest przez Brzeskie Centrum Kultury.

„Dwie korony” to pierwszy film ukazujący nieznane dotąd powszechnie fakty z życia o. Maksymiliana Kolbe, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej decyzji o oddaniu życia za współwięźnia w Auschwitz. Zdjęcia dokumentalne zostały zrealizowane w Polsce, Japonii i we Włoszech. W warstwie fabularnej filmu występują znakomici polscy aktorzy: Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Maciej Musiał, Antoni Pawlicki, Dominika Figurska, Sławomir Orzechowski i inni. W części dokumentalnejwypowiadają się znawcy życia o. Maksymiliana: osoby duchowne i świeckie, między innymi Kazimierz Piechowski, który spotkał o. Maksymiliana w czasie pobytu w obozie, a słowa, które od niego wówczas usłyszał przemieniły go i ukierunkowały duchowo na całe życie… (źródło: filmweb.pl)

Reżyseria: Michał KONDRAT
Scenariusz: Joanna FICIŃSKA
Występują: Adam WORONOWICZ, Cezary PAZURA, Maciej MUSIAŁ, Antoni PAWLICKI, Paweł DELĄG, Artur BARCIŚ, Dominika FIGURSKA, Sławomir ORZECHOWSKI, Marcin KWAŚNY, Tadeusz CHUDECKI, Mateusz PAWŁOWSKI.
Fabularyzowany dokument. Prod. Polska, 2017.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć zwiastun.